Rahvusvahelisest transpordist lähemalt

Jet Express pakub mitmekülgset ning kvaliteetset rahvusvahelist veoteenust. Pakume nii eksport kui import kaupade maantee- ja lennutransporti üle maailma. Omame rahvusvahelist logistilist võrgustiku, mis võimaldab pakkuda kiiret veoteenust alates väikepakkidest kuni täiskoormateni. Meie klientideks on nii äri- kui erakliendid. Tarneaeg pakkidele üle Euroopa on 1-2 tööpäeva, üle maailma 1-4 tööpäeva. Tarneaeg osa- ning täiskoormatele üle Euroopa on 2-5 tööpäeva.

Jet Expressil on üle 15-aastane kogemus Soome suunal veoteenuse osutamisel. Oleme üks esimestest transpordiettevõtest Eestis, kes avas liiniveod Soome suunal. Aastal 2019. toimuvad liiniveod mitmel korral päevas Eesti-Soome-Eesti suunal igapäevaselt. Omame üle Soome ligi 20 terminali, mis tagab kiire ning kvaliteetse saadetiste liikumise 1-3 tööpäeva jooksul. Paki saatmine Soome on soodne ja lihtne!

Lisaks rahvusvahelisele veoteenusele pakume ka tollimaaklerteenuseid, mis on vajalik eksport ja import kaupade liikumisel Euroopa Liidu väliselt. Kõik rahvusvahelised veod on vastavuses CMR konventsiooni kokkulepetele ning kaetud maksimaalse vedaja vastutusega – maanteetranspordis 8,33 SDR/kg kohta ning lennutranspordis 19 SDR/kg kohta. Lisateenusena pakume veosekindlustust, et kaitsta täielikult kliendi kaup veoteenuse osutamisel.

KKK

Jet Express pakub mitmekülgseid maantee- ja lennutranspordi teenuseid klientidele üle maailma. Lisateavet leiab teenuste lehelt.

Tellimuste vormistamiseks palun pöörduda klienditeeninduse poole info@kuller.ee. Sagedamate tellimusete korral vormistatakse kliendile veebikeskkonda ligipääs, kust saab mugavalt iseteeninduses tellimusi vormistada. Eraldi pealekorjet tellimusele ei ole vaja tellida.

Hinnapakkumuse saamiseks täitke hinnapäringu vorm või kontakteeruge klienditeenindusega info@kuller.ee või müügijuhiga.

Tallinnas ja Tartus on saadetiste hiliseim pealekorje kell 16:00. Ülejäänud piirkonnad vastavalt kokkuleppele ning veoringile vastaval päeval.

Täpse hiliseima korje info saamiseks kontakteeruda klienditeenindusega info@kuller.ee või 646 3222

Tellimuste muutmiseks või tühistamiseks kontakteeruda klienditeenindusega info@kuller.ee või 646 3222

Miks valida just meid?

Kiireim
kiirkuller
Abivalmis
meeskond
Paki saatmine
üle kogu maakera
Pakk kohal
õigel ajal

Pööra tähelepanu saadetise pakendamisele ning veendu, et pakend oleks transpordikindel.

Soovi korral jälgi oma saadetist reaalajas läbi veebikeskkonna iseteeninduse.

Tähtpäevade ning hooajatellimuste puhul esita tellimus klienditeenindusele vähemalt paar päeva enne tellimuse kuupäeva (sõbrapäev, naistepäev, jõulud).

Tee hinnapäring

    Tellija andmed    Info kauba kohta