Kiirvedudest

Jet Express pakub eriteenusena täienduseks klassikalisele transpordi- ja kullerteenusele kiirvedusid üle maailma. Tegemist on teenusega, mis on ennekõike mõeldud ajatundlike saadetiste transportimiseks. Transpordiprotsessi eripäraks on otsevedu, kus maanteetranspordis ei kasutata terminale ning lennutranspordis liiguvad saadetised lennukilt lennukile. Iseloomulikuks tunnuseks on ka tellimuse käsitlus – tellimusega tegeleb üks kindel isik 24/7, kes omab selget ülevaadet transpordiprotsessist ja kontrollib, et garanteeritud tarneaeg saab täidetud. Tegemist on teenusega, mis on klientidele kättesaadav 24/7.

Lennutranspordiga saadetiste toimetamine Euroopasse 4-24 tundi, üle maailma 24-48 tundi. Maanteetranspordiga saadetiste toimetamine üle Euroopa 24-48 tundi, Eestis 2-4 tunni jooksul.

Kõik veod on vastavuses CMR konventsiooni kokkulepetele ning kaetud maksimaalse vedaja vastutusega – maanteetranspordis 8,33 SDR/kg kohta ning lennutranspordis 19 SDR/kg kohta. Lisateenusena pakume veosekindlustust, et kaitsta täielikult kliendi kaup veoteenuse osutamisel.

KKK

Jet Express pakub mitmekülgseid maantee- ja lennutranspordi teenuseid klientidele üle maailma. Lisateavet leiab teenuste lehelt.

Tellimuste vormistamiseks palun pöörduda klienditeeninduse poole info@kuller.ee. Sagedamate tellimusete korral vormistatakse kliendile veebikeskkonda ligipääs, kust saab mugavalt iseteeninduses tellimusi vormistada. Eraldi pealekorjet tellimusele ei ole vaja tellida.

Hinnapakkumuse saamiseks täitke hinnapäringu vorm või kontakteeruge klienditeenindusega info@kuller.ee või müügijuhiga.

Tallinnas ja Tartus on saadetiste hiliseim pealekorje kell 16:00. Ülejäänud piirkonnad vastavalt kokkuleppele ning veoringile vastaval päeval.

Täpse hiliseima korje info saamiseks kontakteeruda klienditeenindusega info@kuller.ee või 646 3222

Tellimuste muutmiseks või tühistamiseks kontakteeruda klienditeenindusega info@kuller.ee või 646 3222

Miks valida just meid?

Kiireim
kiirkuller
Abivalmis
meeskond
Paki saatmine
üle kogu maakera
Pakk kohal
õigel ajal

Pööra tähelepanu saadetise pakendamisele ning veendu, et pakend oleks transpordikindel.

Soovi korral jälgi oma saadetist reaalajas läbi veebikeskkonna iseteeninduse.

Tähtpäevade ning hooajatellimuste puhul esita tellimus klienditeenindusele vähemalt paar päeva enne tellimuse kuupäeva (sõbrapäev, naistepäev, jõulud).

Tee hinnapäring

    Tellija andmed    Info kauba kohta