Laoteenustest lähemalt

Jet Express pakub ladustamis- ja terminaliteenust Tallinnas, Tartus ning Vantaal (Soome). Pakume laologistika täisteenust (vastuvõtt, hoiustamine, komplekteerimine, sorteerimine, markeerimine, kleebistamine, väljastamine, laialivedu). Tallinna ja Tartu laohoonete tempertatuur on +14 °C kuni +21 °C. Vantaa laohoone temperatuur +2 °C kuni +6 °C ning lisaks +14 kuni +21 kraadi. Läheneme igale laokliendi vajadusele personaalselt ning pakume sobivaima lahenduse. Ladustamise võimalus ka alates 1 EUR või FIN aluse kohast. Terminaliteenust pakume nii Tallinnas, Tartus ning Vantaal.

Jet Express Tallinna ladu ning terminal asub aadressil Liivalao 14, 11216 Tallinn. Ladu ning terminal avatud 07:00-21:00.

Jet Express Tartu ladu ning terminal asub aadressil Tööstuse tee 8, 61715 Tõrvandi. Ladu ning terminal avatud 08:00-18:00.

Jet Expess Vantaa ladu ning terminal asub aadressil Tikkurilantie 141, 01530 Vantaa. Ladu ning terminal avatud 06:00-16:00.

Kõik hoiustatavad kaubad on kaetud laopidaja vastutuskindlustusega kokkuleppitud väärtuses. Pakume lisateenusena kallimatele kaupadele täiendavat kindlustust ladustamisel.

KKK

Jet Express pakub mitmekülgseid maantee- ja lennutranspordi teenuseid klientidele üle maailma. Lisateavet leiab teenuste lehelt.

Tellimuste vormistamiseks palun pöörduda klienditeeninduse poole info@kuller.ee. Sagedamate tellimusete korral vormistatakse kliendile veebikeskkonda ligipääs, kust saab mugavalt iseteeninduses tellimusi vormistada. Eraldi pealekorjet tellimusele ei ole vaja tellida.

Hinnapakkumuse saamiseks täitke hinnapäringu vorm või kontakteeruge klienditeenindusega info@kuller.ee või müügijuhiga.

Tallinnas ja Tartus on saadetiste hiliseim pealekorje kell 16:00. Ülejäänud piirkonnad vastavalt kokkuleppele ning veoringile vastaval päeval.

Täpse hiliseima korje info saamiseks kontakteeruda klienditeenindusega info@kuller.ee või 646 3222

Tellimuste muutmiseks või tühistamiseks kontakteeruda klienditeenindusega info@kuller.ee või 646 3222

Miks valida just meid?

Kiireim
kiirkuller
Abivalmis
meeskond
Paki saatmine
üle kogu maakera
Pakk kohal
õigel ajal

Pööra tähelepanu saadetise pakendamisele ning veendu, et pakend oleks transpordikindel.

Soovi korral jälgi oma saadetist reaalajas läbi veebikeskkonna iseteeninduse.

Tähtpäevade ning hooajatellimuste puhul esita tellimus klienditeenindusele vähemalt paar päeva enne tellimuse kuupäeva (sõbrapäev, naistepäev, jõulud).

Tee hinnapäring

    Tellija andmed    Info kauba kohta