Jet Expressist

 Jet Express on Eesti kapitalil põhinev transpordi- ning logistikaettevõte, mis pakub oma tuhandetele klientidele mitmekülgseid maantee- ning lennutranspordi võimalusi. Meid teeb tuntuks ekspresslogistika, mis tagab klientidele kiireima pakkide transpordi ukselt ukseni vaid loetud tundidega.

Oleme tegutsenud Eesti transpordisektoris ligi 25 aastat. Ettevõtte sai alguse 1995.aastal, kui loodi Rattakuller OÜ ning alustati pakivedudega Tallinnas jalgratastega. Järgnevatel aastatel kasutati brändina Box Delivery nimetust. 2000.aastate algul olime ametlik esindaja Eestis Skandinaavia kullerfirmale Bring Express, mis on üks tuntumaid kullerfirmasid Skandinavias. Aastatel 2010-2015 esindasime Eestis Jetpaki brändi, mis on üks tuntuimaid lennutranspordi teenusepakkujaid Skandinaavias. 2015.aastal otsustas ettevõtte juhtkond luua uue kodumaise brändi ning tegevust uue nime all alustas Jet Express. Tänasel päeval oleme endiselt ametlik Jetpaki esindaja Eestis ning oleme täielikult Eesti kapitalil põhinev kodumaine ettevõte.

Jet Express väärtustab oma kliendisuhteid. Aastatepikkune kullerteenuste pakkumise kogemus on teinud meist oma valdkonna vaieldamatud spetsialistid, kes suudavad täita ka kõige nõudlikuma kliendi soovid. Saadetised peavad alati olema kliendini toimetatud õigeaegselt pakkudes seeläbi vaid parimat klienditeenindust. Meie kullerid naudivad oma igapäevast tööd ning on alati valmis täitma kõik Teie tellimused.

Jet Expressi teenuseid kasutavad ettevõtted kõikidest tegevusvaldkondadest. Meie klientideks on lennufirmad, transpordifirmad, tööstused, meditsiiniasutused, toitlustusettevõtted, advokaadibürood, arhitektid, kaubandusettevõtted, riigiasutused, e-poed, kaevandused, hulgimüügiettevõtted, importijad ja eksportijad, turistid, ökopoed, apteegid, lasteaiad, koolid, trükikojad ja paljud teised.

Kasutades Jet Expressi teenuseid saate lahendada kõik oma ettevõtte logistilised probleemid ning kokku hoida kulusid. Te ei pea muretsema, kas kliendile saadetav pakk saab õigeaegselt viidud. Teid teenindavad igapäevaselt üle 30 kulleri, kes on kiired ning õigel ajal õiges kohas. Meie jaoks on tähtis operatiivsus ning kiirus – see on meie tugevus, mida hindavad meie kliendid.

Usalda oma saadetis Jet Expressi parimatele spetsialistidele ning kulleritele!

  • Kulleri tellimise võimalus 24 h (k.a. riigipühad)
  • Kiirkuller Tallinnas, Tartus, Narvas, Pärnus, Viljandis ja Kuressaares
  • Pakkide toimetamine Soome 3h–5h
  • Pakkide toimetamine Skandinaaviasse ja Euroopasse 4h–24 h
  • Pakkide toimetamine üle maailma 48 h
  • Kiire ja soodne Eesti transportteenus 1-2 tööpäeva
  • Laoteenused
  • Tolliteenused

Tekkis huvi? Saatke meile hinnapäring!