23
veebr.
MASINAPARK TÄIENES TAGALUUKAUTOGA!
Category:

Meil on suurim hea meel teatada, et nüüdsest saame veelgi tõhusamalt Teile pakkuda jaotus- ning korjeteenuseid Tallinnas. Täiendasime oma masinaparki tagaluukautoga, mille kaubaruumi pikkus on 8,20 meetrit, laius 2,45 meetrit ning kõrgus 2,50 meetrit. Autol on võimalus ka külglaadimiseks.

20
jaan.
JET EXPRESS OÜ GASELLIDE TOPIS!
Category:

Meil on hea meel teatada, et Jet Express OÜ on jõudnud Äripäeva Gasellide TOPi! Gasellettevõtted on kolme aasta jooksul kasvatanud käivet ja kasumit rohkem kui 50%, loovad kõige rohkem uusi töökohti, kannavad endas kiiresti areneva ettevõtte olulusi omadusi – paindlikkus, kiirus, julgus. Vaid alla 1% Eesti ettevõtetest on gasellid.

Petturid on liikvel! Kallid kliendid pidage palun meeles, meie (JetExpress) ei palu mitte kunagi ja mitte kuskile sisestada teil enda krediitkaardi andmeid. Meie arveldamine toimub ainult arvete alusel. Petturid üritavad saada klientide krediitkaardi andmeid esitledes ennast kauba ostjana. Selleks, et kauba müüja oma raha kätte saaks saadetakse nad petturite poolt loodud lehele oma kaardiandmeid sisestama, mis on meie lehele sarnase domeeni nimega. On olnud juhuseid kus kliendid arvavad, et Jet Express pakub lunamakse teenust, aga tegelikult petetakse neilt välja kaardiandmed! Palun levitame seda sõnumit, et hoiatus jõuaks kõikide silmadeni! Tegutseme turvaliselt!