Riigisisesest transpordist lähemalt

Jet Express pakub kiiret kullerteenust üle Eesti. Lisaks tavapärasele kullerteenusele pakume ka osa- ning täiskoormate siseriikliku veoteenust. Omame terminale Tallinnas ja Tartus, mis tagab saadetiste kiire ning soodsa liikumise igapäevaselt. Meie klientideks on nii äri- kui erakliendid. Tarneaeg Eesti suurimatesse linnadesse on 1 tööpäev, maapiirkonnad 1-2 tööpäeva ning saartele 1-3 tööpäeva. Kullerteenus Eestis on soodne ning kiire!

Jet Expressil on üle 15-aastane kogemus Eesti ja linnasisesel kullerteenuse osutamisel. Oleme esindatud kõikides suurimates Eesti linnades – Tallinn, Tartu, Narva, Pärnu, Viljandi, Kuressaare. Pakume linnasisest kullerteenust kõikides eelpool nimetatud linnades. Meie teenuste alla kuuluvad linnasisesel kullerteenusel – VIP , 1 tund, 2 tundi, 3 tundi, 4 tundi ja 6 tundi. Tegemist on ajaaknaga, mille jooksul korjab kuller saadetisele peale ning toimetab sihtkohta. Lisaks tunniteenustele pakume ka sama päeva linnast linna kullerteenust. Tallinna kesklinna piirkonnas tegutseb meil jalgrattakuller, kes toimetab kiirelt dokumente ja pisipakke kesklinna siseselt. Tegemist on teenusega, mis on väga keskkonnasõbralik ning soodsama hinnaga kui tavakuller! Kullerteenuse tellimise ja kättesaadavuse võimalus 24/7.

Kõik Eesti sisesed veod on vastavuses CMR konventsiooni kokkulepetele ning kaetud maksimaalse vedaja vastutusega – maanteetranspordis 8,33 SDR/kg kohta. Lisateenusena pakume veosekindlustust, et kaitsta täielikult kliendi kaup veoteenuse osutamisel.

KKK

Jet Express pakub mitmekülgseid maantee- ja lennutranspordi teenuseid klientidele üle maailma. Lisateavet leiab teenuste lehelt.

Tellimuste vormistamiseks palun pöörduda klienditeeninduse poole info@kuller.ee. Sagedamate tellimusete korral vormistatakse kliendile veebikeskkonda ligipääs, kust saab mugavalt iseteeninduses tellimusi vormistada. Eraldi pealekorjet tellimusele ei ole vaja tellida.

Hinnapakkumuse saamiseks täitke hinnapäringu vorm või kontakteeruge klienditeenindusega info@kuller.ee või müügijuhiga.

Tallinnas ja Tartus on saadetiste hiliseim pealekorje kell 16:00. Ülejäänud piirkonnad vastavalt kokkuleppele ning veoringile vastaval päeval.

Täpse hiliseima korje info saamiseks kontakteeruda klienditeenindusega info@kuller.ee või 646 3222

Tellimuste muutmiseks või tühistamiseks kontakteeruda klienditeenindusega info@kuller.ee või 646 3222

Miks valida just meid?

Kiireim
kiirkuller
Abivalmis
meeskond
Paki saatmine
üle kogu maakera
Pakk kohal
õigel ajal

Pööra tähelepanu saadetise pakendamisele ning veendu, et pakend oleks transpordikindel.

Soovi korral jälgi oma saadetist reaalajas läbi veebikeskkonna iseteeninduse.

Tähtpäevade ning hooajatellimuste puhul esita tellimus klienditeenindusele vähemalt paar päeva enne tellimuse kuupäeva (sõbrapäev, naistepäev, jõulud).

Tee hinnapäring

    Tellija andmed    Info kauba kohta