Tel: +372 646 3222, E-R 8-20.00, Lao nr: +372 555 10096

Meist

Lugupeetud klient,

Jetpak on üks põhjamaade juhtivaimaid transpordi- ning logistikaettevõtteid, mis pakub oma tuhandetele klientidele mitmekülgseid maa- ning õhutranspordi võimalusi. Jetpaki teeb tuntuks ekspresslogistika, mis tagab klientidele kiireima pakkide transpordi ukselt ukseni vaid loetud tundidega.

Jetpak väärtustab oma kliendisuhteid. Aastatepikkune kullerteenuste pakkumise kogemus on teinud meist oma valdkonna vaieldamatud spetsialistid, kes suudavad täita ka kõige nõudlikuma kliendi soovid. Saadetised peavad alati olema kliendini toimetatud õigeaegselt pakkudes seeläbi vaid parimat klienditeenindust. Meie kullerid naudivad oma igapäevast tööd ning on alati valmis täitma kõik Teie tellimused.

Jetpaki teenuseid kasutavad ettevõtted kõikidest tegevusvaldkondadest. Meie klientideks on lennufirmad, transpordifirmad, tööstused, meditsiiniasutised, toitlustusettevõtted, advokaadibürood, arhitektid, kaubandusettevõtted, riigiasutused, e-poed, kaevandused, hulgimüügiettevõtted, importijad ja eksportijad, turistid, ökopoed, apteegid, lasteaiad, koolid, trükikojad. Me oleme kiireimad jõulupakkide kohaletoimetajad ja kampaaniamaterjalide laialivedajad.

Kasutades Jetpaki teenuseid saate lahendada kõik oma ettevõtte logistilised probleemid ning kokku hoida kulusid. Te ei pea muretsema, kas kliendile saadetav pakk saab õigeaegselt viidud. Teid teenindavad igapäevaselt üle 30 kulleri, kes on kiired ning õigel ajal õiges kohas. Meie jaoks on tähtis operatiivsus ning kiirus – see on meie tugevus, mida hindavad meie kliendid.

Usalda transport Jetpaki parimatele spetsialistidele ning kulleritele!

Jet Express OÜ